Zabrudzone fotele w samochodzie? Zamów pranie tapicerki – Kraków i okolice

Zabrudzone fotele w samochodzie? Zamów pranie tapicerki – Kraków i okolice

 

Niezwykle skuteczna metoda prania tapicerki to ekstrakcyjne czyszczenie na mokro z użyciem sprawdzonych środków chemicznych i mocnych odkurzaczy piorących. Zabrudzona powierzchnia zostaje natryskowo zwilżona roztworem płynów piorących, a następnie woda wraz z zanieczyszczeniami jest zasysana z tkaniny do zbiornika. Jeżeli powierzysz usługę doświadczonej firmie, siedzenia w samochodzie, a także meble tapicerowane w domu odzyskają blask bez nieestetycznych zacieków i smug. Zobacz, gdzie warto zlecić profesjonalne pranie tapicerki na terenie Krakowa.  

 

Pranie tapicerki samochodowej Kraków

Dokładne parnie siedzeń i całej tapicerki w samochodzie usuwa nie tylko brud i plamy, ale także bakterie, roztocza oraz nieprzyjemny zapach. Jeżeli wozisz na siedzeniu czworonoga, dodatkowo w materiał wbijają się ostre włoski z sierści. Rodzice małych dzieci często borykają się z rozlanym, słodkim soczkiem na siedzeniach lub zanieczyszczeniem innego pochodzenia. Także w trakcie ostrożnego użytkowania w fotele wnikają różnego rodzaju zanieczyszczenia, które trzeba co pewien czas usunąć. DywanySzop.pl – pranie tapicerki kraków to firma, która zrobi to niezwykle skutecznie. Trzydziestoletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt i doskonałe, ekologiczne środki czyszczące są gwarancją satysfakcji z dobrze wykonanej usługi.

Zabrudzone fotele w samochodzie? Zamów pranie tapicerki – Kraków i okolice 

Kompleksowe pranie tapicerki w Krakowie – ile to kosztuje?

Klienci, którzy zamawiają kompleksowe pranie tapicerki samochodowej w Krakowie, powinni liczyć się z wydatkiem rzędu od 250 zł. Cena ostatecznie jest ustalana na miejscu, gdy pracownik oceni, jaki jest stopień zabrudzenia. Właśnie od tego zależy, ile będzie kosztowała usługa. W skład pełnego czyszczenia auta wchodzi pranie tapicerki na siedzeniach i oparciach, podłoga, boczki na drzwiach, a także wykładzina w bagażniku. Cena będzie bliższa dolnym widełkom, jeżeli nie zdecydujesz na komplet i zamówisz np. wyczyszczenie samych siedzeń, które są zaplamione po wylaniu się kawy lub soku.

Zamówienie usługi prania tapicerki Kraków (i okolice) z dojazdem 

Firma DywanSzop.pl – pranie tapicerki Kraków realizuje usługi z uwzględnieniem dojazdu do domu lub firmy klienta. To wygodne, że nie tylko mieszkańcy centrum miasta mogą zamówić przyjazd pracownika ze sprzętem do czyszczenia mebli tapicerowanych w domu. Usługa z dojazdem jest oferowana także klientom indywidualnym i firmom w miejscowościach oddalonych od Krakowa. Inna opcja to skorzystanie z oferty na miejscu w zakładzie. Oprócz czyszczenia auta można przywieźć dywan lub poduchy z kanapy i umówić się na dogodny termin odbioru.

Czy wszystkie meble tapicerowane można wyczyścić? Obicia z miękkiej pianki meblowej pokryte tkaniną tapicerską, nadającą się do prania na mokro można poddać profesjonalnemu praniu. Tapicerka na siedziskach i oparciach krzesłach, kanapy, zagłówka łóżka, pufach, fotelach naturalnie po pewnym czasie ulega zabrudzeniu, jest zakurzona i traci na swoim uroku. Pranie pomaga odzyskać tapicerce świeży wygląd i pozbyć się zanieczyszczeń. Cennik znajdziesz na stronie.