Mapa na ścianę – fantastyczny gadżet dla każdego miłośnika podróży

Mapa na ścianę pomaga zachować w pamięci podróżnicze wspomnienia

Mapa na ścianę to gadżet, w który powinien zaopatrzyć się każdy miłośnik podróży. Umieszczona na tablicy korkowej czytelna mapa pozwala na zaznaczanie na niej miejsc, które już odwiedziliśmy, na przypinanie kolorowych pinezek oraz pamiątkowych mini fotografii z podróży.

Za pomocą dołączonego do mapy mazaka możemy dopisać na zdjęciach datę ich wykonania, swoje wrażenia oraz podpisać znajdujące się na nich osoby, zabytki oraz miejsca. Wszystko po to, aby na dłużej zachować miłe wspomnienia towarzyszące podróżom oraz regularnie wracać myślami do wyjątkowych miejsc, które już udało nam się odwiedzić.

Praktyczna pomoc w planowaniu kolejnych podróży

Mapa na ścianę może nam także posłużyć do planowania kolejnych wypraw w nieznane. Według badań naukowych, planowanie oraz umieszczenie w widocznym miejscu naszych celów znacznie przybliża nas bowiem do ich realizacji.

Mapa na ścianę może więc pełnić funkcję naszej mapy podróżniczych celów oraz sprawić, że uda nam się w końcu odwiedzić miejsca, które od zawsze chcieliśmy zobaczyć. Aby zaplanować swoje podróże wystarczy bowiem zaznaczyć na mapie wybrane kraje lub miasta. Ułatwi to nam organizację kolejnych podróży oraz pozwoli lepiej organizować kolejne urlopy.

 Mapa na ścianę – fantastyczny gadżet dla każdego miłośnika podróży

Mapa na ścianę to atrakcyjny dodatek do wystroju każdego wnętrza

Oprócz miłych wspomnieć i lepszego planowania kolejnych podróży mapa na ścianę jest także bardzo atrakcyjnym dodatkiem, który świetnie odnajdzie się na ścianie w każdym mieszkaniu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz utrzymana w atrakcyjnej kolorystyce będzie bowiem wspaniałą ozdobą każdego pomieszczenia.

Papierowa mapa na ścianę wykonana jest z papieru o gramaturze 350 g/m2 oraz dodatkowo usztywniona folią, która zapewnia nadrukowi trwałość oraz atrakcyjny wygląd na długi czas. Nadruk przymocowany jest do tablicy korkowej, a całość oprawiona w elegancją aluminiową ramę, co pozwala na zawieszenie mapy od razu po jej otrzymaniu w wybranym miejscu.

Świat, Europa, a może Polska?

Mapa na ścianę występuje w trzech różnych wariantach. Miłośnicy dalekich podróży oraz zwiedzania egzotycznych miejsc mogą postawić na mapę całego świata, która pozwoli im lepiej planować dalekie podróże. Osoby, które z kolei skupiają się na poznawaniu sąsiednich krajów oraz preferują nieco krótsze podróże powinny z kolei wybrać mapę Europy. Miłośnicy naszego rodzimego kraju z pewnością usatysfakcjonuje natomiast wybór praktycznej mapy Polski.

Bez względu na to, który z tych trzech wariantów wybierzemy, jedno jest pewne – designerska mapa na ścianę z pewnością pomoże nam lepiej planować kolejne podróże, miło wspominać już odwiedzone miejsca oraz będzie atrakcyjnym dodatkiem do naszego mieszkania. 

Partnerem artykułu jest PicArta oferująca: mapa na ścianę - więcej na PicArta.pl