Kawałek świata na Twojej ścianie. Wszystko dzięki Maptu!

Świat jest naprawdę wielki, nie przeszkadza to jednak temu, aby jego kawałek znalazł się na naszej ścianie. Wystarczy skorzystać z Maptu.pl strony umożliwiającej stworzenie wyjątkowego plakatu z mapą wybranego przez nas miejsca.

Wszystkie wspomnienia, jakie zachowujemy w naszej pamięci, związane są nie tylko z ludźmi i wydarzeniami, ale również z konkretnymi miejscami. Tym samym, te wyjątkowe i najlepsze historie naszego życia roztaczają swoją pozytywną i nieco sentymentalną aurę również na otoczenie, w którym wszystko się rozegrało. Maptu pozwala przenieść te miejsca w fizycznej formie do naszej przestrzeni w postaci dokładnej mapy wskazującej konkretną lokalizację, która jest dla nas w jakiś sposób wyjątkowa.

Plakaty skonstruowane na Maptu.pl mogą przedstawiać dowolne miejsce na Ziemi, począwszy od wielkich miast, takich jak Paryż, Rzym, Dubaj czy Nowy York, na odległych polinezyjskich archipelagach skończywszy. Aplikacja na stronie Maptu pozwala na stworzenie plakatu obejmującego całe miasta w oddaleniu lub konkretną dzielnicę czy miejsce w przybliżeniu. Dodatkowo można dopasować jego styl do swoich potrzeb, wybierając orientację plakatu, jego styl oraz rozmiar i dołączając do niego własny opis.

Właścicielka marki Maptu.pl Ula Jurkowska, która z wykształcenia jest psychologiem, a hobbistycznie od wielu lat zajmuje się projektowaniem graficznym, postawiła na piękno map, tworzących swoim rysunkiem hipnotyczne wzory. Połączenie tej wyjątkowej estetyki z sentymentem do ważnych życiowych wydarzeń okazało się strzałem w dziesiątkę.

Ula wspomina o jednym z ciekawszych zamówień od pary, która zdecydowała się na plakat z Maptu upamiętniający miejsce swoich zaręczyn. Według Uli właśnie takie przedmioty powinny wypełniać przestrzeń naszych domów.

Maptu pozwala na projektowanie własnych plakatów przedstawiających mapy konkretnych miejsc od listopada 2015 roku.

 Kawałek świata na Twojej ścianie. Wszystko dzięki Maptu!

Jak stworzyć własny plakat na Maptu?

1. Po wejściu na stronę Maptu - wpisz nazwę miasta

2. Wybierz styl (3 dostępne opcje)

3. Skonstruuj swój własny opis lub pozostaw podpis domyślny (można wybrać opcję bez opisu)

4. Wybierz orientację mapy (pozioma lub pionowa)

5. Zaznacz rozmiar plakatu (3 do wyboru)

6. Zamów i zapłać (wysyłka w 3 dni robocze)

Cena plakatu w stylu podstawowym razem z wysyłką:

plakat 50x70 cm – 110 zł

plakat 61x91 cm – 120 zł

plakat 70x100 – 130 zł

Pozostałe style 20 zł dopłaty.

Kawałek świata na Twojej ścianie. Wszystko dzięki Maptu!